Kijutott az Eb-re az U17-es labdarúgó-válogatott
2017. március 26. vasárnap 16:30

A magyar U17-es labdarúgó-válogatott kijutott a horvátországi Európa-bajnokságra, miután az elitkör 3., záró fordulójában 1-0-ra legyőzte a norvég együttest Telkiben.
A mindent eldöntő találatot Szoboszlai Dominik a ráadásban, a 83. percben szerezte: 21 méterről pazar mozdulattal csavart a hosszú felsőbe.
Szélesi Zoltán együttese kedden 1-0-ra kikapott az izraeli válogatottól, majd két nappal később Szoboszlai két hajrában szerzett szabadrúgásgóljának köszönhetően 2-1-re legyőzte az orosz csapatot. Vasárnapi sikerének köszönhetően a magyar válogatott hat ponttal a négyes élén végzett, megelőzve az egyaránt 4-4 pontos norvég és izraeli, valamint a két pontot gyűjtött orosz csapatot.
Legutóbb 2006-ban szerepelt kontinensviadalon magyar U17-es válogatott.
MTI - Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

