Két ezüstöt nyert a pécsi Bali Dániel a a dél-koreai aerobik-világbajnokságon
2016. június 19. vasárnap 18:54

Bali Dániel és a Hegyi Dóra-Bali Dániel duó révén két magyar ezüstérem született a dél-koreai Incshonban zajló aerobik-világbajnokságon.
A Magyar Torna Szövetség vasárnapi tájékoztatása szerint Bali férfi egyéniben állhatott a dobogó második fokára 22.300 pontos teljesítménnyel, míg a Hegyi-Bali kettős a vegyespárosok versenyében végzett a második helyen 21.125 ponttal.
Aerodance-ben negyedik lett a Deák Anna, Farkas Balázs, Lendvay Réka, Lőcsey Zoltán, Mazács Fanni, Meleg Dóra, Szalóki Emese, Szőlőssi Panna összeállítású együttes a fináléban, míg az elődöntőkből újabb három magyar egység került be a döntőkbe és a magyar válogatott négy kvótát szerzett a világjátékokra.
A pécsi versenyzőről ide kattintva bővebben is olvashatnak.
MTI - Fotó: EQM/Dittrich Éva
Facebook box
Megosztás
Kapcsolódó írások
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...

