Ingyen mehetnek a PMFC-meccsre a hölgyek
2017. március 09. csütörtök 17:20

A PMFC hétvégén sem feledkezik meg a hölgyekről, ingyen nézhetik meg a szombati mérkőzést a Dunaújváros ellen.
A klub számára nagyon fontosak a női szurkolók, anyukák, és nagymamák, akik a csapatot buzdítják, fiaikat, unokáikat pedig időt és energiát nem sajnálva edzésre és meccsre hordják, vagy épp csak szemet hunynak az felett, hogy párjaiknál a hétvége legalább egy napja a piros-feketékről szól.
Most szombaton, a közvetlen rivális Dunaújváros elleni bajnokin ezért tiszteletük jeléül a lelátókon szeretnék köszönteni őket. Számukra a belépés így természetesen ingyenes.
A mérkőzés szombaton délután fél háromkor kezdődik a PMFC stadionban.
Forrás: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

