Hazai pályán kapott ki a PMFC a Szigetszentmiklóstól
2016. augusztus 27. szombat 19:51

Nem sikerült megőriznie száz százalékos mérlegét a PMFC-nek az NB III-ban. A piros-feketéket a Szigetszentmiklós győzte le.
Jól indult a mérkőzés, ugyanis már a második percben vezetést szerzett a Munkás, a vendégek hálóját Bodor rezegtette meg. Nem sokkal később sajnos jött a válasz, majd tíz percen belül a vezetést is megszerezte az SZTK - hidegzuhany.
A Pécs próbálkozott becsülettel, de gólt nem sikerült szerezniük, így három győzelem után egy vereség is becsúszott.
PMFC - Szigetszentmiklósi TK 1-2 (1-2)
Gólszerzők.: Bodor (2. perc), illetve Erdei (9.), Mojzer (12. - büntetőből)
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült.
EQM - Fotó: pmfc.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

