Hátrányból állt fel a PMFC, három ponttal tért haza a Munkás Szekszárdról
2017. április 15. szombat 19:00

Keményen megharcolt a Pécsi MFC a Szekszárdon begyűjtött három bajnoki pontért. A tolnaiak már a mérkőzés elején vezetést szereztek, ám végül a pécsiek örülhettek.
Nem kezdődött jól a Munkás szekszárdi vendégjátéka. A hazaiak már az ötödik percben betaláltak Havasi révén, bő negyed órával később azonban a Pécs válaszolni tudott, Károly talált a tolnaiak hálójába.
A második félidőt a piros-feketék kezdték jobban, az 52. minutumban Fellai lőtt gólt, így már a PMFC-nél volt az előny. A vezetést aztán sikerült a hármas sípszóig megőrizni, Márton Gábor csapata így értékes három ponttal a zsebben indulhatott haza.
Labdarúgó NB III., Közép-csoport, 27. forduló
Szekszárd - Pécsi MFC 1-2 (1-1)
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült.
EQM - Fotó: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Fagyira dinnye? A NAV baranyai...

