Elmegy a Fradiból a válogatott Zácsik Szandra
2017. augusztus 01. kedd 17:30

Budaörsön folytatja pályafutását a kézilabdázó Zácsik Szandra.
A 27 éves válogatott balátlövő hétfőn közös megegyezéssel bontott szerződést a bajnoki ezüstérmes és kupagyőztes Ferencvárossal, leigazolását kedden jelentette be a budaörsi klub.
- Új élet kezdődik számomra - hangsúlyozta új együttese honlapjának a játékos.
Hozzátette, örül, hogy egy új közegben próbálhatja ki magát, a fiatal társainak pedig szeretné átadni a tapasztalatát.
Zácsik a szezonra vonatkozó tervekkel kapcsolatban kifejtette: aligha kell majd izgulniuk a kiesés miatt, sokkal inkább a középmezőnyt célozzák meg az NB I-ben.
A Budaörs az elmúlt idényt a 12., még épp bennmaradást jelentő helyen zárta.
MTI - Fotó: MKSZ/Kovács Anikó
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...

