Elindultak az utolsó magyar olimpikonok Rióba
2016. augusztus 14. vasárnap 14:18

Az olimpián induló magyar csapat utolsó delegációja is elindult vasárnap reggel Rio de Janeiróba.
A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) honlapjának tájékoztatása szerint a gép hat óra után nem sokkal szállt fel a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.
A járattal utazik a kajakos Fazekas-Zur Krisztina, Csipes Tamara és Somorácz Tamás, valamint Parti András hegyikerékpáros és több edző. Számukra az olimpia második hetében kezdődnek a küzdelmek.
A címvédő négyes tagja, Fazekas-Zur Krisztina közölte, fantasztikus érzésekkel indul, és alig várja, hogy ott legyen Rióban.
"Néztem a televízióban az elmúlt héten, hogy mindenki milyen klasszul versenyez. Kicsit olyan érzésem van, hogy lekések valamit. Londonhoz hasonlóan pozitívan állok Rióhoz is" - fogalmazott a 36 éves versenyző.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

