Bejött a Bundesliga: Dárdai az ősz legjobbja
2017. január 31. kedd 17:10

A német labdarúgó-bajnokság honlapján Dárdai Pált választották az ősz legjobb edzőjének.
A bundesliga.de oldalon lebonyolított voksoláson a Hertha BSC-t irányító magyar szakember mellett Ralph Hasenhüttl (RB Leipzig), Julian Nagelsmann (Hoffenheim) és Peter Stöger (Köln) volt a jelöltek között.
A január utolsó napján lezárult szavazáson a trénerekre összesen 51 488 voks érkezett, ebből 17 468-an gondolták úgy, hogy Dárdai volt a legjobb, ami 34 százalékos arányt jelent.
A második helyen záró Nagelsmann-ra 11 225 szavazat érkezett.
A Hertha - amely jelenleg ötödik helyen áll a bajnokságban - az utóbbi időben nincs jó formában, az elmúlt öt bajnoki mérkőzéséből négy vereség mellett mindössze egyet nyert meg.
A berliniek a következő fordulóban az Ingolstadtot fogadják.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Fagyira dinnye? A NAV baranyai...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...

