Az MTK-t fogadja a PEAC-PÉCS szombaton a Lauberben
2016. október 14. péntek 12:17

A Magyar Bajnokság harmadik fordulójában az MTK ellen játszik hazai pályán a PEAC-PÉCS szombaton.
A pécsi lányok egy nagy bravúrt követően léphetnek újra pályára, hiszen szerdán megcsinálták azt, amire nem sok esélyt láttak a legtöbben. Az otthon elszenvedett tíz pontos vereség után a csapat 14 ponttal győzte le a Pöstyént, így bejutott az Európa Kupa főtáblájára.
A Magyar Bajnokságban a PEAC jelenleg a harmadik helyen áll a tabellán két győzelemmel, a szintén hibátlan Győr és Vasas után. A pécsiek e hétvégi ellenfele a táblázat nyolcadik helyén álló MTK lesz.
A mérkőzés este hatkor kezdődik a Lauber Dezső Sportcsarnokban.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

