Az élvonalbeli Pakssal döntetlenezett a PMFC
2017. február 04. szombat 13:09

Utolsó előtti felkészülési mérkőzését játszotta szombat délelőtt a Pécsi MFC. A piros-feketék az első osztályban szereplő Paks gárdáját fogadták.
A találkozó gyászszünettel kezdődött, Heckenberger Ivánra, a nemrég elhunyt harcművészre emlékeztek.
Nem kellett sokáig várni az első gólra, a vendégek hálója a tizenkettedik percben rezgett meg, a gólt Bodor passzából Károly szerezte. Két perccel később ismét Bodor villant: miután a játékost a tizenhatoson belül buktatták, a jogosan megítélt büntetőt Koller értékesítette. A paksiak sem maradtak sokáig gól nélkül, a Tolna megyeiek a huszonötödik percben találtak be.
A góleső ezt követően elállt, a következő találatig egészen a 75. percig kellett várni, ekkor sajnos a paksiak találtak a kapuba.
A mérkőzés vége 2-2 lett, ez megsüvegelendő teljesítmény a pécsiektől.
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült.
EQM - pmfc.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Árokba hajtott, s rommá tört egy autó...
- Tragédia történt Baranyában: autóval...
- Hatalmas, letört faágat távolítottak...
- Elkészült az elemzés, kiderült,...
- Kommandósok csaptak le az illegális...
- Aknába zuhant férfi életét mentették...
- Itt a razzia mérlege: több tízezer...
- Amikor még a pécsi belvárosban is...
- Ez az oka, miért látunk kevesebb...
- Így élnek a "leghűségesebb nép", a...