A román határnál vitézkedhetnek a pécsi focisták
2016. augusztus 21. vasárnap 08:45

Az NB III-as bajnokságban hibátlanul szereplő PMFC a Méhkeréki SE otthonába látogat vasárnap délután. Nehéz meccs lesz.
A Munkás két győzelemmel - a Fradi második csapatával holtversenyben - vezeti a pontvadászatot, de nincs oka szégyenkeznie az ellenfélnek sem, hiszen a két lejátszott meccsükön négy pontot gyűjtöttek.
Érdekes lesz az összecsapás abból a szempontból is, hogy a Méhkerék támadósora meglehetősen erős, hiszen a két mérkőzés alatt hat gólt lőttek, míg a PMFC eddig egyetlen gólt sem kapott a harmadosztályban.
A találkozó 17.30-kor kezdődik, az eredményről természetesen beszámolunk hírportálunkon.
EQM - Fotó: pmfc.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

