A második félidőben bedarálta a Munkás a Gyulát, hármat vágtak a vendégeknek
2017. április 08. szombat 18:44

Az első játékrészben még megúszták kapott gól nélkül a vendégek, a második félidőben azonban hármat is beszedtek a gyulaiak. A PMFC megérdemelten győzött.
A kiesés elől menekülő Várfürdő-Gyulai Termál FC látogatott szombaton a Stadion utcába.
Előzetesen a PMFC számított esélyesnek, hiszen a vendégek a kiesés ellen harcolnak, azonban a pályán ezúttal sem a papírforma játszott.
Az első félidőben nem is bírt a Munkás a szívós gyulaiakkal, az alaposan megszervezett védelmüket nem tudták feltörni, olyannyira nem, hogy helyzetük is alig akadt.
A második negyvenöt percben viszont változott a játék képe, fölénybe került a PMFC, sorra dolgozták ki a helyzeteket.
Ezek közül az elsőt a 67. percben Frank értékesítette, majd a 71. percben Fekete, hat perccel később pedig Károly is betalált.
A vége így már sima lett, megérdemelten szerezte meg az újabb három bajnoki pontot a PMFC.
EQM - Fotó: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Fagyira dinnye? A NAV baranyai...

