15 érmet úsztak össze az ANK versenyzői Kecskeméten
2016. május 16. hétfő 14:32

Kecskeméten rendezték a LXV. Országos Vidék Bajnokság május 12-14. között, ahol a pécsi ANK Úszóklub versenyzői is képviseltették magukat.
A versenyen 56 egyesület több mint 400 versenyzője állt rajtkőre. A mindössze 5 versenyzővel induló ANK Úszóklub az 56 egyesületből pontversenyben a 7. helyen végzett. Az érmek tekintetében pedig az 5. helyre ugrottak.
Összesítve 7 bajnoki cím, 5 ezüstérem és 3 bronzérem került a pécsi úszók nyakába.
Berkecz Martina 200 és 400 méter vegyesen és 50 méter háton aranyat, 100 és 200 méter háton és 50 méter pillangón ezüstöt nyert.
Jászó Ádám négy aranyat zsebelt be 400 méter vegyesen, 50 és 100 méter pillangón, valamint 100 méter háton, ezen kívül 200 méter háton ezüstöt, 50 méter háton pedig bronzot.
Péter Virág 200 méter vegyesen ezüst, 100 és 200 méter pillangón bronzot nyert.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

