Tőzsdetanfolyam Pécsett: Ön is jelentkezhet!
2007. október 30. kedd 11:19
Sikeres tőzsdei kereskedők előszeretettel támaszkodnak a grafikonok jelzésein alapuló technikai elemzésre vételi vagy eladási pozíciók felvétele előtt. A technikai elemzés eszközeinek használata jelentősen hozzájárulhat befektetéseink jövedelmezőségéhez, és segítségével kockázatunkat is mérsékelhetjük.
A Portfolio.hu célul tűzte ki a technikai elemzés népszerűsítését a hazai befektetők körében, így tőzsdetanfolyamával országos körútra indul, melynek első állomása 2007 november 10.-én, szombaton Pécs lesz.
Az egész napos tanfolyamon a résztvevők megismerhetik a technikai elemzés fortélyait, és elsajátíthatnak több hatékonyan kereskedési stratégiát. Megtanulják felismerni a legfontosabb vételi és eladási jelzéseket valamint a kockázatát mérséklésének technikáit.
Jelentkezés, részletek: klikk ide!
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Orbán Viktor szerint a Fidesz meg...
- Földen fekvő férfit vertek meg egy...
- Változik a menetrend Baranyában,...
- Ismét egy brutálisan hideg éjszaka...
- Gulyás Gergely a nyugdíjakról: túl is...
- Ismét jelvénygyűjtő túrákra invitál a...
- Mankót, járóbotot, s egy tacskót is...
- Dobozban csempészett majmot találtak...
- Találkozóra hívja a fiatal...
- Itt az új KRESZ, várják a...

