Színesfémátvevőnek adtak el egy "kispolszkit" Pécsett
2007. november 20. kedd 17:35
Az esetre azután derült fény, hogy a mintegy húszéves jármű tulajdonosa bejelentette a rendőrségen, nem találja a néhány nappal ezelőtt, egy belvároshoz közeli szórakozóhelynél leállított kocsiját - mondta el Takátsy Zoltán.
Hozzátette: a nyomozás során a rendőrök felkerestek színesfém-átvevőhelyeket is, míg az egyik telep roncsrakásában rátaláltak az ellopott "kispolszkira".
Az ügyben ismeretlen tettes ellen, lopás miatt indult eljárás, melynek keretében vizsgálják a színesfémátvevő felelősségét is.
Takátsy Zoltán közölte: Baranyában az elmúlt időszakban többször előfordult, hogy tolvajok fémhulladékként értékesítettek régi autókat, mert úgy találták, alacsony értékük miatt így egyszerűbb túladni rajtuk.
mti
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- KSH: negyedével emelkedett a...
- Hathavi fegyverpénz kapnak a...
- Nézőpont: hatvanhat...
- Hogy is volt? A választások...
- Tizennyolc év szünet után újraindult...
- Még kedden is egy esős, szeles nap...
- Eltűnt egy 31 éves pécsi nő, elindult...
- Eladták az MSZP Tüzér utcai...
- Pirkadat előtt csapott le a NAV a...
- Robotsebészeti rendszert, bioreaktort...

