Páter Attilára, Mohács néhai rendőrkapitányára emlékeztek
2023. január 19. csütörtök 18:30

Két éve, tragikus hirtelenséggel hunyt el dr. Páter Attila rendőr alezredes, mohácsi rendőrkapitány.
Életének 47. évében, 2021. január 15-én tragikus hirtelenséggel hunyt el dr. Páter Attila rendőr alezredes, Mohács rendőrkapitánya. Az alezredes 2020. január 16-ától látta el Mohácson a kapitányságvezetői feladatokat, előtte 16 éven keresztül vezette a Pécsi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi Osztályát.
Páter Attila 27 éven át szolgálta hazáját a magyar rendőrségnél.
Az egykori rendőrkapitány emlékére a Mohácsi Rendőrkapitányság épületében 2022-ben emléktáblát állítottak, amelynél a volt kollégák idén is lerótták tiszteletüket.
A megemlékezésen részt vett dr. Szijártó István rendőr ezredes, vármegyei rendőrfőkapitány és helyettesei, Baranya vármegye valamennyi városi rendőrkapitánya, valamint számos kolléga és családtag.
Forrás: BVRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Késő nyárias meleg lesz csütörtökön,...
- Állatorvosi ügyelet a hosszú hétvégén...
- Ilyen volt a forradalom Pécsett:...
- Fórumra hívja a fiatal felnőtteket...
- Nagyon káros, ezért ne etessük a...
- A hosszú hétvégén is várják a...
- Mindenkinek el kellett hagynia az...
- Korábban zárnak be ma a NAV baranyai...
- Magukat házi gondozónak kiadó...
- Így tartanak nyitva a patikák a...