Nagy siker volt az I. Pécsi Mazsorett Fesztivál, jövő tavasszal ismét megrendezik - Videó
2017. május 21. vasárnap 16:27

Szombaton rendezték az I. Pécsi Mazsorett Fesztivált a Zsolnay Kulturális Negyedben, illetve a Balokány-ligetben. A siker miatt jövőre újra megtartják a rendezvényt.
A fesztivál a Zsolnay Negyedből indult, ahol az összes tánccsoport felsorakozott, majd előadták közös táncukat. Innen egy fúvószenekar kíséretében vonult a menet a Balokány-ligetig, ahol a mazsorett csoportok előadták az önálló műsorukat.
Ilyen volt a mazsorettek találkozója:
A rendezvényt a Pécsi Pepita Ifjúsági Fúvószenekar fergeteges koncerttel zárta.
Házenauer Vivien, a szervező Baranya Mazsorett Egyesület elnöke úgy tájékoztatta hírportálunkat, az esemény nagy sikernek örvendett, így jövő tavasszal megrendezik II. Pécsi Mazsorett Fesztivált.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Fagyira dinnye? A NAV baranyai...

