Látogatóbarát jegycsomag Pécsett
2011. augusztus 19. péntek 12:36
Kitűnő és hasznos új lehetőséget kínál Pécs, a kultúra városa augusztus 20-tól mindazoknak, akik fogékonyak és érdeklődők a Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft. (ZSÖK) működtetésében lévő intézmények állandó kiállításai, a közelmúltban megnyílt Zsolnay Mauzóleum, illetve a későbbiekben a projekthez csatlakozó partnerintézmények kulturális kínálata iránt.
A látogatóbarát jegycsomag lényege, hogy a vendég minél több helyszínre váltja meg a belépőjegyét, annál több kedvezményben részesül. Az akció a Cella Septichora Látogatóközpont, az Ókeresztény Mauzóleum, a Zsolnay Aranykora - Gyugyi-gyűjtemény, a Zsolnay Mauzóleum és a Bóbita Bábszínház - Bábmúzeum meglátogatása esetén kínál remek lehetőséget a takarékossággal egybekötött színvonalas kulturális kikapcsolódásra.
A lehetőség egyedülálló és valóban látogatóbarát, hiszen az érdeklődők maguk választhatnak a ZSÖK és partnerei által javasolt helyszínek és programok közül. A kedvezmény mértéke egyenes arányban növekszik az igénybe vett szolgáltatás mennyiségével, tehát két helyszín meglátogatása esetén 10, három esetén már 15 %-kal kevesebbet kell fizetnie a belépőkért. Az árengedmény a mennyiség további növekedése után szintenként 5 százalékponttal több, de hat (vagy annál több) helyszín esetében legfeljebb 30 % lehet.
A kínálat és kedvezmények köre folyamatosan bővül, ezért a naprakész részletekért érdemes felkeresni az információs és értékesítési pontokat (Kodály Központ, Zsolnay Negyed, Zsolnay Mauzóleum, Cella Septichora) és a www.eozinmagazin.hu oldalt.
ZSÖK Nkft.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Brutális karambol miatt lezárták a...
- Húsvét előtt: átfogó fogyasztóvédelmi...
- Egy újabb borult, felhős nap vár ránk...
- Eltűnt egy 31 éves pécsi nő, elindult...
- Megérkezett az ötszázadik új autóbusz...
- Új játszóhelyekkel gazdagodott a...
- Döglődik-e a bolognai rendszer?
- CPAC Hungary - Orbán Viktor: Brüsszel...
- Eltűnnek a házak bejárata feletti...
- Fázott a télen? Pedig enyhébb volt az...

