Közeleg a Sétatér Fesztivál - Koncertekkel, bőséges étel- és italkínálattal várják a pécsieket
2025. június 19. csütörtök 09:00

Mások mellett Nagy Bogi, a Besh o droM és a Random Trip is fellép a pécsi Sétatér Fesztiválon június 26. és 28. között - tájékoztatta a rendezvényt szervező Zsolnay Örökségkezelő NKft. az MTI-t.
Közleményükben azt írták, hogy a pécsi dóm közelében, a sétatéri gesztenyefák alatt zajló eseményen a hagyományoknak megfelelően idén is bőséges étel- és italkínálattal, kézműves portékákkal, valamint koncertekkel várják az érdeklődőket.
A nyitónapon, június 26-án a sodró balkáni ritmusairól ismert Besh o droM alapozza meg a fesztivál hangulatát, majd a város utcáit már jól ismerő Band of Streets fúvós banda lép színpadra, végül pedig a műfajokon átívelő Random Trip áll a közönség elé.
Június 27-én Nagy Bogi énekel, később pedig a Mohikán zenekar invitál zenei időutazásra a Republic néhai frontembere, Cipő legismertebb slágereivel.
A rendezvény zárónapján ManGoRise kezdi az estét, majd a pécsi Elvis Project a rock n' roll koronázatlan királya előtt tiszteleg, felelevenítve Elvis Presley legjobb dalait.
A közlemény szerint a Sétatér Fesztivál lezárultával sem marad zene nélkül a pécsi belváros, hiszen június 29-én a kóruszene kerül a középpontba, jön a Pécs Cantat 2025 kórusfesztivál.
Kitértek arra is, hogy Pécsen a Sétatér Fesztiválon debütál az új elektronikus fizetési rendszer, a Festipay, amely során bankkártyával vagy készpénzzel feltölthető fesztiválkártyával lehet fizetni.
A jövőben a nagyobb pécsi rendezvényeken - mint a Zsolnay Fényfesztivál, a Pécsi Napok és az Adventi Kézműves- és Mesevásár - is ezzel találkozhatnak a résztvevők.
A Sétatér Fesztiválról bővebb tájékoztatás a www.pecsiprogram.hu oldalon olvasható.
Forrás: ZSÖK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nem engedélyezik a Budapesti...
- Közeleg a Sétatér Fesztivál -...
- Több baranyai busz menetrendje is...
- Gyalogos zarándoklat indul pénteken...
- Idén is lesznek magyar rendőrök az...
- Horvát búcsút tartottak Máriagyűdön...
- Jön a majd' egyhónapos vágányzár a...
- Ön is kaphat hamarosan egy szép...
- Öccsével együtt tűnt el Pécsről egy...
- Csütörtökön is marad a kánikula, sőt,...