Kizuhant egy 17 éves lány Szentlőrincen egy negyedik emeleti lakás ablakán
2026. május 18. hétfő 15:28

A szentlőrinci lány halálesetének körülményeit büntetőeljárás keretében vizsgálják a rendőrök.
Május 18-án reggel érkezett bejelentés a rendőrségre, hogy egy szentlőrinci lakásból kiesett egy lány. A mentők súlyos, életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba, ahol nem sokkal később életét vesztette.
Tekintettel arra, hogy az idegenkezűség nem zárható ki, a Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányság emberölés miatt indított eljárásban vizsgálja a 17 éves lány halálesetének körülményeit.
Az eset tisztázása jelenleg is tart.
Képünk illusztráció.
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Az összes munkást szabálytalanul...
- Ilyen volt Pécs legendássá vált...
- Pénteken csúcsra járatják a razziát...
- Szerdán is zivatarok csaphatnak le...
- Új éghajlati portált indított a...
- Drámai döntés: felfüggesztik a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Hatalmas fordulat jön, viharos...
- Pécsi elnök vezetheti a Magyar...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...

