Háromnapos lelkigyakorlatot tartanak Máriagyűdön
2015. március 05. csütörtök 15:54
A máriagyűdi plébánia szervezésében, március 20. és 22. között nagyböjti lelkigyakorlat lesz, melyet fr. Ocsovai Grácián zalaegerszegi plébános, házfőnök atya tart. A lelkigyakorlatra mindazokat várják, akik Grácián atya útmutatásával, a Máriagyűdi Kegyhely környezetében szeretnének felkészülni Húsvét ünnepére - közölte a Pécsi Egyházmegye.
Manapság nagyon sokan böjtölnek testi, egészségügyi indíttatásból, legyen szó akár diétáról, sportról vagy szépségmegőrzésről. De a fontos kérdés az, hogy mire, kire fordítjuk a lemondást, a felajánlást. Keressük az örök értékeket: az Istent, a szeretetet, a lelket! - írja felhívásában az egyházmegye.
A máriagyűdi plébánia nagyböjti lelkigyakorlata március 20-22. között lesz. A lelkigyakorlat bentlakásos, elhelyezés két-háromágyas szobákban teljes ellátással. Jelentkezni lehet a 30/349-1065 telefonszámon vagy a [email protected] e-mail címen.
Forrás: PEM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fiatal rablók terrorizálták a...
- Tűz Pécs-Újhegyen! Sűrű füst szállt...
- Jól szerepeltek a pécsi...
- Drákói szigorra számíthatnak...
- Aki szereti a sört, annak a Pécsi...
- Lángra kaptak egy fémhulladéktelepen...
- Nem drónok miatt kaptak éles...
- Pénteken lesz a virágvásár a Kossuth...
- Pécsi áruházban is dedikált a magát...
- Viharos széllel, esővel érkezik a...