Apránként lopta szét a tárolót, elfogták a mohácsi zsaruk
2015. február 08. vasárnap 10:19
Lopás miatt emelhetnek vádat egy huszonkét éves férfi ellen, akivel szemben a napokban zárták le a nyomozást a mohácsi rendőrök.
Az eljárás egy pécsi lakos feljelentése nyomán indult ismeretlen tettes ellen, aki a rendelkezésre álló adatok alapján tavaly tavasszal és nyáron a szellői hétvégi házának udvarán található kamrába betört, ahonnan különböző szerszámokat, valamint kerti gépeket tulajdonított el.
Az adatgyűjtés eredményeképpen a rendőrök azonosították a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 22 éves férfit, aki a bűncselekményt beismerte. Elmondta, hogy mivel ideiglenesen a településen lakott, tisztában volt vele, hogy a tulajdonos a házat csak alkalmanként látogatja, így több alkalommal is visszatért az épületbe.
A gyanúsított a lopott holmikat lebukása előtt már eladta.
Forrás: BMRFK - EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A helyzet fokozódik: 33 fokos hőség...
- Több mint másfél hónapja nyoma...
- A Pécsi Egyházmegye pedagógusait...
- Orbán Viktor: felkészülünk és...
- A Tüke kút káváján sétált egy...
- Jöhet egy kis nosztalgia? Pécsi...
- Megrendezik a pásztorkutyák baranyai...
- Országos versenyen jártak a pécsi...
- Megtaláltuk Pécs egyetlen...
- Szili Katalin: egy nemzet nem a...