A soproni VOLT fesztiválon (is) ünnepli 15. születésnapját a 30Y
2015. március 12. csütörtök 15:00
Idén is lesz egy bemelegítő, nulladik nap a soproni VOLT Fesztiválon. A rendezvény június 30-án kedden délben nyitja meg kapuit, aznap lép fel az idén jubiláló Ganxsta Zolee és a Kartel, Heaven Street Seven, 30Y, Irie Maffia és Intim Torna Illegál is.
Több, egyelőre meg nem nevezett sztárvendéggel közösen lép színpadra a 20 éves Ganxsta Zolee és a Kartel a Telekom VOLT Fesztivál nulladik napján. A két alapító, Döglégy (Zana Zoltán) és Big Daddy (Kalmár László) újjászervezett zenekarral turnézik a jubileumi évben - közölték a szervezők csütörtökön az MTI-vel.
A Heaven Street Seven ugyancsak 20 éves, és idén - mint azt korábban bejelentette - búcsúzik a közönségtől, így a VOLT-tól is. Szűcs Krisztián frontember korábban az MTI-nek elmondta, hogy a turnén a nagy slágerek mellett régen elfeledett dalokat vesznek elő. A HS7 már a soproni fesztivál kezdeti éveiben is törzsvendég volt a rendezvényen, a csapat korábban CD-t és videokazettát is megjelentetett a VOLT-on tartott koncertjéből.
Ugyancsak állandó vendégnek számít a VOLT-on a 30Y zenekar. A pécsi csapat idén 15 éves, ezt ünnepli a Lővér kempingben is. Szintén születésnapos a 10 éves Irie Maffia, valamint az 5 éves Intim Torna Illegál - ők szintén fellépnek a VOLT-on június 30-án, akárcsak az Animal Cannibals.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy ukrán...
- Hűvösebbre fordul a héten, az...
- Zárva Pécs legrégebbi zárszaküzlete -...
- Bólyi színjátszók elevenítik meg...
- Több kocsival közlekednek a Mecsek...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Két falu kerül a NAV baranyai...
- A csillagok alatt tartanak...
- Baranyában megállt a vírus, továbbra...
- Három autó ütközött, lezárták a 6-ost...

