Tizennyolc fokra is lehűlhet a levegő szerdán - csak épp reggel
2024. augusztus 13. kedd 19:30

Szerdán is napos idő várható fátyol- és gomolyfelhőkkel, éjjel általában kiderül az ég, de az éjszaka második felében délnyugaton átmenetileg megnövekedhet a felhőzet.
Szerdán pedig az északkeleti harmadot kivéve helyenként fordulhat elő zápor, zivatar.
Emellett a hajnali órákban délnyugaton sem kizárt egy-egy csapadékgóc kialakulása. Ma az északi, északkeleti, szerdán már a keleti, délkeleti szél élénkülhet meg helyenként, zivatarokat erős, viharos széllökés is kísérheti.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet jellemzően 18 és 24 fok között várható, de északkeleten helyenként ennél pár fokkal, míg a hidegre hajlamos helyeken több fokkal hűvösebb lehet.
A legmagasabb nappali hőmérséklet szerdán döntően 33 és 38 fok között várható, ennél pár fokkal alacsonyabb értékeket északkeleten, magasabbat a Dél-Alföldön mérhetnek.
Utóbbi területeken akár 40 fok köré is forrósodhat a levegő.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baleset miatt teljes útzár van a...
- Lángolt két garázs Baranyában,...
- Döntött a Fidesz pécsi csoportja,...
- Aki nagyon unja már a borult, ködös...
- Dr. Papp Lászlóra emlékeztek a PTE...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Egy héten át tartó rendőrségi razzia...
- Megvannak az adatok, rengetegen...
- Változott a buszok menetrendje, már...
- Iszapömlés: tíz vádlottat mondtak ki...

