Rendőrkutya talált rá az eltűnt asszonyra
2010. június 29. kedd 21:25
Rendőrkutya talált rá az erdőben arra az idős asszonyra, aki egy Kaposvár környéki szociális otthonból tűnt el - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata kedden az MTI-vel.
Hétfő este érkezett bejelentés a főkapitányságra arról, hogy egy 83 éves beteg eltűnt az egyik közeli szociális otthonból. Miután a nő felkutatására tett próbálkozások nem vezettek eredményre, a körzeti megbízott a kaposvári bűnügyi kutyás szolgálathoz fordult segítségért.
A Devil (ördög - a szerk.) nevű rendőrkutya az idős asszony kabátjáról vett szagmintát, majd a lakott területtől mintegy 2 kilométerre, a közeli erdőben talált rá az idős nőre, aki egy fa tövében kuporgott. A gyors intézkedésnek köszönhetően az asszony sértetlenül került vissza a szociális otthonba.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Csodás, napsütéses, meleg napunk lesz...
- A világon csak a Mecsekben...
- Késve indul Pécsre a fővárosból egy...
- Gyalogos zarándoklatra hívja a...
- Elsöprő a plusz kéthavi nyugdíj és a...
- A magyar írásbelikkel kezdődnek...
- Orbán Viktor: Magyarország nem enged...
- Buszokat, teherautókat ellenőriznek a...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Íme, az új Zsolnay-vezér: portréinterjú

