Orbán Viktor: átlépte az egymilliót a leadott voksok száma
2025. május 22. csütörtök 16:53

Átlépte az egymilliót a leadott voksok száma az Ukrajna gyorsított uniós tagságáról szóló szavazáson - jelentette be a miniszterelnök a Facebook-oldalára csütörtökön feltöltött videóban.
Orbán Viktor elmondta, "ez egy fantasztikus eredmény, talán a várakozásokat is felülmúlja", majd arra biztatott mindenkit, hogy - ha eddig még nem tette meg - adja le a szavazatát.
"Brüsszelben egyre nagyobb a nyomás, egyre nehezebben tudjuk megvédeni Magyarország érdekeit, egyre inkább be akarják nyomni az ukránokat az Európai Unióba"- fogalmazott a kormányfő.
Hozzátette, ha meg akarjuk védeni a családjaink megélhetését, ha meg akarjuk védeni a gazdáinkat, a rezsicsökkentést, akkor szükségünk van arra, hogy elmondjuk a véleményünket.
"Adják le a szavazatokat!" - buzdított a miniszterelnök.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kötelező bolhairtást (!) rendelt el a...
- Sásdon hangosbeszélőn kérik, hogy...
- Politikusokat akart kivégezni egy...
- Baranyai drogbárókat vettek őrizetbe...
- Elérték a határt a horvátok, ősszel...
- Nagyon komoly vihar csaphat le...
- Meleg, napsütéses nap vár ránk...
- Akinek a mosoly a védjegye: Ferling...
- Ma is érdemes lesz kémlelni az eget,...
- Pécsett a gyógymasszőr és webes...