Éjjel és még kedden napközben is ránk szakadhat az ég
2025. május 05. hétfő 19:00

Többfelé várható csapadék a délnyugatról északkelet felé tartó tömbökből: elsősorban eső, zápor, de a déli, délkeleti vidékeken zivatarok is előfordulhatnak, melyeket helyenként felhőszakadás is kísérhet.
A zivatarok az éjszaka első felében lecsengenek. Kedden átmenetileg többfelé szakadozhat, vékonyodhat a felhőzet.
Délelőtt csökken, majd estétől ismét növekszik a csapadék esélye.
Az északi, északkeleti szél éjszaka fokozatosan veszít az erejéből, majd holnap ismét nagyobb területen számíthatunk élénk, északkeleten helyenként erős széllökésekre.
Továbbá zivatarok környezetében átmenetileg a szél viharossá is fokozódhat. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 6 és 13 fok között várható.
A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden a Dunántúlon és az Északi-középhegység nagyobb részén általában 11 és 17, míg az Alföldön általában 18 és 21 fok között valószínű.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Újraindult a vonatközlekedés a pécsi...
- Bravúr: méhen belüli műtéttel...
- Kizárta a lakásból édesanyját egy...
- Hétvégén ismét Kelenföld lesz a pécsi...
- Robotsebészeti rendszert, bioreaktort...
- Pécsett a gyógymasszőr és webes...
- Viharos széllel érkezik a csapadék...
- Nem viccel az időjárás: nagyon durva...
- Idén is gyönyörködhetünk a kétméteres...
- Leállítja a kormány a gázszállítást...

