Már 25 halálos áldozata van az összecsapásoknak Kijevben
2014. február 19. szerda 08:52
Legalább huszonöten meghaltak a kormányellenes tüntetők és a rendvédelmi szervek kijevi összecsapásaiban szerda reggelig - közölte az ukrán egészségügy-minisztérium.
A tárca közleménye szerint 241 embert közöttük 79 rendőrt és öt újságírót kórházba szállítottak.
Néhány perccel az egészségügyi tárca tájékoztatása előtt a belügyminisztérium közölte, hogy a rendvédelmi erők kilenc tagja halt bele lőfegyverek okozta sebesülésekbe. A belügyi tárca eltérő adatai szerint 371 belügyi alkalmazott szorult orvosi ellátásra, közülük 349 kórházi ápolásra. Hetvennégy rendőrt tűzfegyverrel sebesítettek meg a belügyminisztérium szerdai összegzése szerint.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...

