Bajor Imre Kínába ment agydaganatát kezeltetni
2014. március 17. hétfő 08:43
"Imrének agydaganata van" - mondta a Blikknek felesége, Ildikó. "Az Imre agyában lévő tumorról még nem tudják, hogy milyen típusú, csak egy ciszta, vagy netán komolyabb a baj" - folytatta. "Azért nem tud járni, mert az agyában a mozgásért felelős területet nyomja a daganat" - mesélte a lapnak.
A Heti hetes és több színdarab, film sztárjának kínai gyógykezelését is Ildikó készítette elő. S bár sokáig úgy volt, ő kíséri el Bajort a Kuangcsouban lévő híres klinikára, végül úgy döntöttek, a színész 17 éves Marci fia tart vele.
A feleség szerint Bajor Imre nincs annyira rosszul, hogy orvoscsoportnak kéne kísérni őt Kínában, sőt szállodában lakik, csupán a kezelésekre megy be a kaungcsoui ősi kínai gyógyászattal is foglalkozó kórházba.
Forrás: Blikk
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Jelentős lehűlés érkezik, visszaesik...
- Fehérre festik a síneket a pécsi...
- Orbán Viktor: a kormányoldal...
- Egy baranyai településen is időközi...
- Még csaknem két hétig...
- Újabb földrengés volt Magyarországon...
- Lángoló családi házhoz rohantak a...
- Így itassuk a madarakat a nyári hőségben
- Heves zivatarok veszélyére...
- Hatalmas tűz ütött ki Pécsett, a...