WTCC: Michelisz a második futamon is harmadik
2016. április 03. vasárnap 18:29

A túraautó-világbajnokság vasárnapi második futamán is a harmadik helyen érkezett célba Michelisz Norbert, aki a hatodik helyről rajtolva ért fel a dobogóra.
A himesházai pilóta, Michelisz Norbert a szombati időmérő edzés alapján az első futamon az ötödik, míg a második futamon a hatodik helyről indulhatott a vasárnapi, Franciaországban rendezett versenyen.
Az első versenyen Michelisz a harmadik helyen ért célba, így az első gyári Hondával teljesített versenyén rögtön dobogóval mutatkozott be.
A második futamon a hatodik helyről indult, de mivel remekül kapta el a rajtot, egy kört követően már a negyedik helyen állt, aztán végül ragyogó versenyzéssel ismét harmadikként végzett.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hatalmas fordulat jön, viharos...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...

