Újra veszített a Munkás, botrány volt a nézőtéren
2016. szeptember 03. szombat 20:19

Elveszítette soros bajnokiját a PMFC Dunaújvárosban, így a múlt heti hazai vereség után nem sikerült a javítás. Ráadásul a Munkás szurkolói elkeseredésükben megpróbáltak bejutni a játéktérre, alighanem újabb büntetésre számíthat a klub.
Nem sikerült a pontszerzés a PMFC-nek a Dunaújváros otthonában, a szombaton késő délután játszott mérkőzést 3-1 arányban elveszítette a Munkás.
Az egymás után második vereséget a PMFC-t elkísérő drukkerek nehezen viselték, olyannyira, hogy a második félidő derekán megpróbáltak bejutni a játéktérre. Percekig állt a játék, a drukkereket a játékosok próbálták megnyugtatni.
Dunaújváros - PMFC: 3-1 (1-0)
Képünk archív felvétel.
EQM - Fotó: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Faggyal, havazással és széllel...

