Mártonék 3-0-ra verték az észak-dunántúliakat
2016. április 08. péntek 07:43

Szerdán, az UEFA Régiós Kupán való részvételért csapott össze Tatabányán a Márton Gábor által vezetett Dél-Dunántúl válogatott az Észak-Dunántúl válogatottal.
A régiónkat képviselő zöld-sárga mezes amatőr labdarúgócsapat gerincét a PMFC adta, tizenegy mecsekaljai focista mellett ketten-ketten a PEAC-ból és a Szászvárból, míg egy-egy játékos a Bodából és a Siklósból került be a keretbe.
Észak-Dunántúl - Dél-Dunántúl 0-3 (0-1)
Gólszerzők: Szentes (39.), Kiss P. (64.), Szigeti (79. - öngól)
Kiállítva: Loch Krisztián (86.)
Észak-Dunántúl: Gíber (Sándor, 46.) - Veres, Szigeti, Berki, Tatai - Tóth (Füleki, 46.), Válent - Fodor, Soós (Koller M., 68.), Nyári O. (Balogh T., 62.) - Alasztics. Vezetőedző: Boros György.
Dél-Dunántúl: Tasselmájer - Loch, Fekete, Krapecz, Jeránt (Horváth G., 46.) - Turi, Takács (Kiss P., 46.) - Horváth V. (Bodor, 59.), Kónya K., Szentes (Kónya D., 64.) - Fülöp (Makai, 46.). Vezetőedző: Márton Gábor.
Forrás: pmfc.hu - Fotó: Herczeg István
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hatalmas fordulat jön, viharos...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...

