Lengyelek: Ria, Ria Hungária! A románok agybajt kaptak
2016. november 12. szombat 11:14

VIDEÓ A BALHÉRÓL! Botrányba fulladt a tegnapi Románia-Lengyelország labdarúgó világbajnoki selejtező mérkőzés Bukarestben. A román szurkolókat többek közt az bosszantotta fel, hogy a lengyelek rákezdtek az ismert magyar buzdításra: ria-ria, Hungária!
A balhé már az első félidőben kitört: azon túlmenően, hogy a két tábor ökölharcot vívott, pirotechnikai eszközöket is bevetettek. A második játékrészben egy petárda a lengyel Lewandowski közelében robbant, őt percekig ápolni kellett.
A románok agya aztán teljesen elszállt, amikor meghallották, hogy a vendégszurkolók "ria-ria Hungáriáznak".
Videón az események:
Visszaesőként komoly büntetésre számíthatnak a románok. A mérkőzést amúgy Lengyelország nyerte 3-0-ra.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Egy évre befagyasztják az...
- Faggyal, havazással és széllel...

