Kiállnak a nemi erőszakért elítélt edző, Kiss László mellett
2016. április 06. szerda 11:40
A Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) és az edzőbizottság is változatlanul bizalmat szavaz Kiss Lászlónak.
A MÚSZ szerdán délelőtt két ülést tartott, előbb a sportág vezetői, majd az edzőbizottság tagjai szavaztak arról, hogy Kiss László változatlanul szövetségi kapitányként tevékenykedjen vagy le kell-e váltani.
"A jelenlévők mindkét találkozón egységesen úgy döntöttek, hogy a szövetségi kapitánynak változatlanul bizalmat adnak. Az Edzőbizottság tagjai mindezt egy közleményben aláírásukkal erősítették meg" - tájékoztatta a szövetség az MTI-t.
Kiss Lászlóról kedden írta meg a privatkopo.hu internetes portál, hogy 1961-ben, 21 éves korában két másik úszóval megerőszakolt egy fiatal lányt, amiért három év börtönre ítélték
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Hatalmas fordulat jön, viharos...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...

