Kézilabda: bejutott a vasárnapi BL döntőbe a Győr
2016. május 07. szombat 17:08

Bejutott a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjébe a Győri Audi ETO KC, miután a Papp László Budapest Sportarénában zajló Final Four szombati első mérkőzésén 21-20-ra legyőzte a címvédő montenegrói Buducnost Podgoricát.
A mérkőzés rendkívül kiélezett csatát hozott, amelyből aztán végül a győriek kerültek ki győztesen. Az ETO vasárnapi ellenfele egyelőre nem ismert, a szombat este rendezendő másik elődöntő nyertesen vár majd a győri lányokra.
Képünkön: a győri Heidi Löke (középen), valamint a montenegrói Emma Ramusovic (balra) és Radmila Petrovic a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében vívott Buducnost Podgorica - Győri Audi ETO KC mérkőzésen a Papp László Budapest Sportarénában.
MTI - Fotó: MTI/Kovács Anikó
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...

