Jól kezdett a PINKK-Pécsi 424, de a Sopron jutott a döntőbe
2016. április 13. szerda 07:57
A Sopron bejutott a női kosárlabda NB I döntőjébe, ugyanis a párharc második, kedd esti, komlói mérkőzésén is legyőzte a PINKK csapatát.
A találkozót jobban kezdte a házigazda: kilenc ponttal vezetett az első negyed végén. A folytatásban azonban visszaesett a teljesítménye, a hátralevő három negyedben összesen egy ponttal dobott többet (24), mint az elsőben (23), így a magára találó vendég együttes jutott a döntőbe.
Eredmény, elődöntő, 2. mérkőzés:
PINKK-Pécsi 424 - UNIQA Sopron 47-67 (23-12, 9-24, 6-16, 9-15)
Az egyik csapat második győzelméig tartó párharcot 2-0-ra nyerte a Sopron.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hatalmas fordulat jön, viharos...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...

