Hivatalos: Márton Gábor már nem a Fehérvár vezetőedzője

2021. február 17. szerda 14:06

Távozott a labdarúgó OTP Bank Ligában harmadik helyen álló MOL Fehérvár FC vezetőedzői posztjáról Márton Gábor.

A székesfehérvári klub honlapján olvasható szerdai közlemény szerint a szakemberrel közös megegyezéssel szerződést bontottak, segítői, Takács Lajos pályaedző és Victor Moore erőnléti edző szintén távoznak az egyesülettől.

A Fehérvár FC emlékeztetett rá, hogy Márton Gábor tavaly júliusban vette át a csapat irányítását, és 28 tétmérkőzésen 13 győzelem, 8 döntetlen, 7 vereség volt a mérlege.

A közlemény szerint a szombaton sorra kerülő, Diósgyőr elleni bajnoki mérkőzésre Szalai Tamás pályaedző készíti fel a fehérvári együttest, és ő ül majd a kispadon is.

A Fehérvár FC 21 forduló után 9 győzelemmel, valamint 6-6 döntetlennel és vereséggel harmadik a bajnoki tabellán, a hátránya 17 pont a címvédő és listavezető Ferencvárossal szemben.