Győzelemmel kezdte a negyeddöntőt a PINKK
2016. március 31. csütörtök 07:30

A PINKK-Pécsi 424 és a DVTK és győzött saját közönsége előtt, így kizárólag hazai sikerek születtek a női kosárlabda NB I negyeddöntőjének szerda este rendezett nyitányán.
A Komlón játszó baranyai együttes szoros küzdelemben a PEAC-Pécs csapatát, míg a miskolci gárda a szekszárdi Atomerőműt múlta felül.
Eredmények:
negyeddöntő, első mérkőzések:
PINKK-Pécsi 424 - PEAC-Pécs 62-60 (11-17, 17-10, 18-16, 16-17)
Aluinvent DVTK Miskolc-Atomerőmű KSC Szekszárd 63-57 (24-11, 17-14, 12-17, 10-15)
korábban:
CMB CARGO UNI Győr-Ceglédi EKK 70-60 (23-12, 18-9, 12-25, 17-14)
UNIQA Sopron-ZTE Női Kosárlabda Klub 87-44 (22-14, 25-8, 21-12, 19-10)
A párharcok az egyik fél második győzeleméig tartanak.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hatalmas fordulat jön, viharos...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...

