Dunaújvárosban javíthat a PMFC szombaton
2016. szeptember 03. szombat 12:56

Múlt szombaton először hibázott a PMFC a bajnokságban, miután Újmecsekalján 1-2-es vereséget szenvedett a csapat a Szigetszentmiklóstól. A piros-feketék 2014. december 6. után kaptak ki újra hazai pályán.
Aggodalomra azonban semmi ok, hiszen 4 forduló után az élmezőny még teljesen egyben van, a 10 pontos Ferencváros II. mögött négy alakulat (Dunaújváros, PMFC, SZTK, Budafok) is 9 ponttal sorakozik. Az pedig biztos, hogy a Fradi második számú csapata év végén nem juthat fel az NB II-be.
Márton Gábor legénysége egy újabb keménynek ígérkező meccsen javíthat Dunaújvárosban. A Fejér megyeiek legutóbb a Békéscsaba II. otthonában nyertek 4-0-ra, egyetlen vereségüket a Budafoktól szenvedték el.
A pécsiek Duna-parti bevetésére szeptember 3-án 18 órától kerül sor.
Forrás: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Faggyal, havazással és széllel...

