Lopott bankkártyáról vett fel pénzt, keresi a rendőrség

2015. január 15. csütörtök 16:30

Lopott bankkártyáról vett fel pénzt, keresi a rendőrség

Egy óvoda öltözőjéből lopott pénzt és bankkártyát egy férfi.

A rendelkezésre álló adatok szerint az ismeretlen férfi 2014. november 6-án 12 óra 30 perc és 15 óra közötti időben a Szigetvár, Dózsa György utcában lévő óvoda öltözőjéből eltulajdonított egy pénztárcát. Az ismeretlen személy az elkövetés napján a pénztárcában lévő bankkártyával több alkalommal vett fel készpénzt.

Az ismeretlen elkövető egy 30 év körüli, átlagos testalkatú férfi. A bűncselekmény elkövetésekor fekete-fehér sportcipőt, farmernadrágot, sötét sportkabátot és fehér, zászló mintával ellátott baseball sapkát viselt.

A férfiról kamerafelvétel áll rendelkezésre.

 

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Szigetvári Rendőrkapitánysága kéri, hogy aki a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, hívja a 06-72-504-400 telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 ,,Telefontanú" zöld számán (h-cs: 8-16 p: 8-13), a 107, vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén. Az információval rendelkezők a Szigetvári Rendőrkapitányságon munkaidőben (h-cs 8-16 p: 8-13) személyesen is jelentkezhetnek.

Forrás: BMRFK