Kiderült, mennyi az annyi: telefonon már foglalhatunk repjegyet Máltára, Münchenbe
2024. február 13. kedd 08:12

Amint arról beszámoltunk , márciustól a Universal Air légitársaság Máltára és Münchenbe indít repülőjáratokat a a Pécs-pogányi repülőtérről és a későbbiekben Korfu is szerepelhet a célállomások között.Most már az is tudható, mennyibe kerülnek a repülőjegyek.
A reptéren múlt kedden tartott sajtótájékoztatón a légitársaság ügyvezető igazgatója, Simon Cook azt mondta, járataikhoz a Dash 8 Q-400-as, 78 üléses légcsavaros regionális utasszállító repülőgépeket fogják használni.
Ezekkel a gépmadarakkal Pogányból Münchenbe egy óra 20 perc, Máltára két óra 20 perc alatt lehet eljutni, jegyeket közvetlenül a légitársaságtól lehet vásárolni, később pedig helyi utazási irodákban is árulják azokat.
Most már azt is tudni, mennyibe kerülnek.
A légikikötő közösségi oldalán tette közzé, hogy "aki nem szeretné kivárni a márciusi online jegyértékesítés elindulását az a mai naptól foglalhat repülőjegyeket a keddi/pénteki müncheni és máltai járatokra.
A Universal Air, angol nyelvű ügyfélszolgálata telefonon (+356 212 55 212) fogadja a hívásokat.
Repülőjegyek az alábbi ártól elérhetőek és tartalmaznak egy kabintáskát (max 7kg, 40x30x22 cm) továbbá egy 15 kg-os feladott csomagot:
MÁLTA 79.-EUR (kb. 30 537 forint) irányonként
MÜNCHEN 159.-EUR (kb. 61 533 forint) irányonként
További 15 kg-os feladott csomag vásárolható 30.-EUR/irány áron
2 éves kor alatt az utazás ingyenes.
M. B.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Csapadékkal kezdődik a hét, aztán...
- Áldozatot követel a mohácsi híd...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Mutatjuk, hol bukkannak fel biztosan...
- Hatalmas balhé volt Pécsett:...
- Orbán Viktor: Magyarország nélkül...
- Hétfőtől már naponta utazhatunk...
- Októberben indul az anyák...
- Villámlásra, jégesőre figyelmeztetnek...
- Nálunk a legolcsóbb a gáz és az áram...