„Jövőkereső” konferencia a fenntarthatóságról
2010. október 17. vasárnap 10:29
Ennek elérése érdekében a jelentés már több szakmai konferenciát inspirált, melynek következő állomása a pécsi PTE Pollack Mihály Műszaki Karon kerül megrendezésre.
Az ÖKO-Pack és a Nemzeti Fenntartható Fejlődési Tanács szervezésében megvalósuló újabb párbeszéd szorosan kapcsolódik a helyszínen látogatható „Tükörben a Világ” kiállításhoz, mely szintén a fenntarthatósággal és az emberi természet kapcsolatával foglalkozik.
A konferencia egyik előadója Vida Gábor akadémikus lesz, aki a rendszerszemléletű gondolkodásról és a fenntarthatóság 3 alappilléréről fogja megosztani gondolatait. Szó lesz továbbá civilizációs táplálékainkról és a testi-lelki egészségünk összefüggéseiről, a globális nevelés fontosságáról és hogy miért fontosak a helyi kezdeményezések.
A konferencia a látogatóknak nyitott, ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
A Jövőkereső országos konferencia időpontja: 2010. október 20.
Helyszín: Pécs, PTE Pollack Mihály Műszaki kar, 007-es terem
Jelentkezés: ÖKO-Pack Kft.: [email protected]
Forrás: Zöld Fiatalok Egyesület, Pécs
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A vásárcsarnok népszerű árusa, Kovács...
- Mesterséges intelligencia is segít...
- Néha titkos csodaszereket is bevet...
- Csillag, Rézangyal, 100 Éves és a...
- Eltűnt egy 31 éves pécsi nő, elindult...
- Szijjártó Péter: a kormány nem fog...
- Meghirdették a Pécsi Egyházmegye...
- Záporok mellett egy kis napsütés is...
- Egy újabb borult, felhős nap vár ránk...
- Horgász Kvízre invitálják a fiatal...

