Akciónap a Misina Állatmenhelyen
2011. augusztus 02. kedd 09:36
A Jane Goodall Intézet akciónapot tart augusztus 6-án, szombaton a pécsi Misina Állatmenhelyen. Várják az önkénteseket, akik kutyaséltáltatásban, kerítésfestésben, tereprendezésben és sövényvágásban is segédkezhetnek.
Az Egyesület 1994-ben alakult, 1998 óta kiemelten közhasznú szervezetként működik. 2007-ben megkapták a Magyar Állatorvosi Kamara Állatvédelmi díját, az általuk Pécs- Somogyon működtetett állatotthon pedig 1999-ben elnyerte az Év Állatotthona címet.
Az intézet tagjának, Temesi Andreának a kérésére tesznek látogatást a pécsi állatvédőknél, aki itt hozta létre a Rügyek és Gyökerek csoportot. Fő célkitűzésük az állat- és természetvédelemben való aktív részvétel.
Az állatotthonnak a következő adományokra lenne szüksége: száraztáp, konzerv; bolha- és kullancs elleni szer; póráz, nyakörv; itató- és etetőtálak; valamint vasvilla, lapát, seprű, talicska; tisztítószerek.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Brutális karambol miatt lezárták a...
- Egy újabb borult, felhős nap vár ránk...
- Húsvét előtt: átfogó fogyasztóvédelmi...
- Eltűnt egy 31 éves pécsi nő, elindult...
- Megérkezett az ötszázadik új autóbusz...
- Döglődik-e a bolognai rendszer?
- Új játszóhelyekkel gazdagodott a...
- CPAC Hungary - Orbán Viktor: Brüsszel...
- Eltűnnek a házak bejárata feletti...
- Idős pécsi házaspár életét mentette...

