Pécsett és Mohácson is feltűnnek a NAV revizorai

2024. május 12. vasárnap 13:12

Pécsett és Mohácson is feltűnnek a NAV revizorai

Nem pihen az adótraffipax.


A NAV baranyai munkatársai május 13. és 19. között kedden Mohácson, az italboltokat, szerdán Pécsett a Pláza üzleteit, pénteken pedig szintén Pécsett, a vitamin-és étrendkiegészítő boltokat ellenőrzik. Ellenőrzésre számíthatnak a vármegye területén árusító szezonáliszöldség- és gyümölcsértékesítők is - közölte a NAV.

Az ellenőrök vizsgálják a nyugta- és számlaadást, az online pénztárgépek szabályszerű üzemeltetését, az alkalmazottak bejelentését, a jövedéki termékek értékesítését, valamint a forgalmazott áruk eredetét is.

A vármegye ipari parkjaiban és nagykereskedelmi bázisain a hét bármely napján megjelenhetnek a hivatal munkatársai, ahol a dolgozók bejelentését, és a foglalkoztatás egyéb szabályainak a betartását ellenőrzik.



Képünk
illusztráció. 

EQM - NAV