A Misinának már itt a Karácsony

2008. december 16. kedd 19:59

A Misinának már itt a Karácsony
Szerdán este hatkor kerül sor a Misina Néptáncegyüttes Egyesület hagyományos karácsonyi műsorára. A tradíciók iránt érdeklődő közönség öt korcsoport táncait élvezheti két neves zenekar játékának kíséretében. Mint a szervezők ígérik, garantált a baráti, családias légkör.

A legkülönfélébb táncokkal örvendezteti meg közönségét a pécsi Misina Néptáncegyüttes: az aprók, csikók, juniorok, valamint felnőttek csoportjai, illetve a senior korosztály egyaránt bemutatja művészete legjavát - ismertette a táncest részleteit a Pécsi Újság.hu számára Schepp Judit, az egyesület munkatársa.

A Misina karácsonyi ünnepségén résztvevők betlehemes táncokat láthatnak az ifjabbaktól, míg az „korosabb" táncosok táncszínház jellegű műsorral örvendeztetik meg a népi hagyományok tisztelőit - fűzte hozzá. A minőségi látnivalót a Misinával hagyományosan szoros kapcsolatot ápoló Dutar és Neofolk formációk élő zenei kísérete teszi teljessé, Bonyár Judit közreműködésével.

Időpont: 2008-12-17
Helyszín: Ifjúsági Ház
Kezdés: 18:00
Belépő: 200 Ft

Képünk az egyesület honlapjáról való.

B. G.