Félelmetesen gyönyörű: így cikáztak a villámok Pécs felett a viharban
2019. augusztus 09. péntek 09:06

Mészáros Dénes készített és osztott meg a Facebookon elképesztő fotót a Pécsre csütörtökön este lecsapó vihart kísérő villámlásról.
Hatalmas égzengés, cikázó villámok kísérték a csütörtökön este több hullámban lecsapó vihart. A robajba bizony az ablakok is beleremegtek.
- Ez bizony nagyon közel volt - mondták többen is rémülten a belvárosban egy-egy villám érkezésekor.
A vihart heves zápor is kísérte, károkról egyelőre szerencsére nem érkezett hír.
Az előrejelzés szerint pénteken már napos idő várható csapadék nélkül. A leghidegebb órákban 14-20 fok lesz. Napközben 27-32 fokig melegszik a levegő.
Szombaton általában derült lesz az ég, csapadék nem valószínű. A minimumhőmérséklet 12-21, a maximumhőmérséklet 30-34 fok között várható.
Vasárnap is általában derült vagy gyengén felhős lesz az ég, északon képződhet helyenként több gomolyfelhő, és arrafelé egy-egy zápor, zivatar is előfordulhat.
A legalacsonyabb hőmérséklet 15-22, a legmagasabb 28-34 fok között valószínű.
M. B. - Fotó: Facebook/Mészáros Dénes
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Itt túl drága az élet: csökken a...
- Körmenetben imádkoztak a Pécsi...
- Csaknem három hónapja eltűnt egy fiú...
- Összedobta a hajó legénysége a büntit...
- Így szúr ki a Mecsek Táncegyüttessel...
- Az ítélet: halál - A pécsi taxist...
- Az átlagosnál gyengébb szilvatermés...
- Megugrott a boltok forgalma júniusban
- Lángoló épülethez riasztották a...
- Hűvös éj után napsütéses, kellemes...