Adótraffipax a héten Pécsett és környékén
2018. április 16. hétfő 17:30

NAV baranyai munkatársai április 16. és 18. között az alábbi a helyeken jelenthetnek meg:
A NAV Baranya megyei munkatársai április 16. és 18. között Pécsett, Drávaszabolcson, Kisszentmártonban, Komlón, Sásdon, Siklóson, Szentlőrincen, valamint Vásárosdombón végeznek ellenőrzéseket.
Drávaszabolcson, Kisszentmártonban és Szentlőrincen a Nemzeti Dohányboltokban lehet számítani a revizorok fokozott jelenlétére, ahol a számla- és nyugtaadást és a foglalkoztatottak bejelentését ellenőrzik. Komlón, Sásdon és Siklóson a helyi piacokon és kitelepüléseken lesznek jelen a NAV munkatársai, és elsősorban a számla- és nyugtaadást vizsgálják. Szentlőrincen és Vásárosdombón, főként a virágárusoknál és a kiskereskedőknél ellenőrzik a revizorok a számla- és nyugtaadást, a foglalkoztatottak bejelentését és az online pénztárgépek használatát.
Emellett a megyeszékhelyen a NAV fokozott jelenlétére továbbra is számítani lehet, különösen a sport- és szabadidős tevékenységet végzők és a személyszállítók számíthatnak ellenőrzésre.
Forrás: NAV
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fehér füst szállt fel a vatikáni...
- Pénteken már nem várható újabb csapadék
- Képviselői vagyonbevallás: van,...
- Új alkotásokkal gazdagodik a...
- Gulyás Gergely: háztartási cikkekre,...
- Fidesz-frakció: Gyurcsány...
- Itt a vége: Gyurcsány Ferenc...
- Villanyoszlopnak ütközött egy autó...
- Hasba szúrta élettársát egy nő egy...
- Ma ismét féláron fagyizhatunk számos...