Nagyon sima győzelemmel zárta a szezont hazai pályán a PMFC

2017. május 27. szombat 20:18

Szombaton a Dabas ellen játszotta szezonbeli utolsó hazai bajnoki mérkőzését a PMFC.

Az NB III Közép-csoport 33. fordulójában a PMFC az idei szezonban utoljára lépett pályára hazai környezetben. Az összecsapáson a piros-feketék ellenfele az FC Dabas  volt.

Az első félidőben a vizitálók támadtak inkább, ami valahol érhető volt, hiszen a bennmaradásért küzdöttek. A harminckettedik percben egy jobbszélről érkező beadást Koller továbbított a dabasi háló jobb felébe, így egy nullra vezetett a PMFC.

A második félidő ötvenhatodik percében Károly értékesítette magabiztosan a büntetőt, két góllal vezetett a Munkás. Nem sokkal később több pécsi is gólt szerezhetett volna a dabasi kapu előtt, végül Koller lőtte ki a bal aslót, 3-0 lett az eredmény. A hetvenkilencedik percben újabb gólt szerzett a Pécs,  Károly is duplázott. Két perces hosszabbítás után maradt az eredmény, négy góllal nyert a PMFC.