A hosszabbításban egyenlített a PMFC Újmecsekalján a paksiak ellen: Pécs - Paks 1-1

2014. szeptember 19. péntek 21:50

A házigazda Pécs és a Paks a hajrában szerzett gólokkal 1-1-es döntetlent játszott a labdarúgó OTP Bank Liga nyolcadik fordulójának pénteki nyitómérkőzésén. Ez a mérkőzés sem fog bevonulni a futball történelembe.

Az első félidőben kiegyenlített játékot láthatott a pécsi stadion közönsége, igazán nagy gólszerzési lehetőség azonban egyik együttes előtt sem adódott.

Fordulás után sem változott igazán a mérkőzés, jelentős fölénybe egyik csapat sem került. Már-már úgy tűnt, gól nélkül zárul a meccs, a hajrában azonban előbb Bertus szögletből elért találattal megszerezte a vezetést a vendégeknek, majd a hosszabbításban a Pécs egyenlített, igaz, ehhez a paksi Kovács Gábor szerencsétlen mozdulata is kellett.