Kiállítás nyílik Gebauer Ernőről és munkásságáról a Dóm múzeumban
2012. május 05. szombat 10:25
Május 11-én 17 órakor kerül sor a Gebauer Ernő Emlékév kiemelkedő jelentőségű eseményére, a Gebauer Ernő emlékkiállítás megnyitójára a pécsi Dóm múzeumban.
A neves pécsi festőművész emlékére rendezett kiállítást megnyitja: Nagy Csaba, Pécs Megyei Jogú Város alpolgármestere, köszöntőt mond Garadnay Balázs, a Pécsi Egyházmegye általános helynöke.
Gebauer Ernő munkásságát méltatja: Pandur József művészettörténész. Közreműködik: Gyermánné Vass Ágnes (hegedű), Szkladányiné Simonfai Mária (zongora), Domokos Lehel és Barta László (klasszikus gitár).
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Magyar Péter: nem uralkodni fogok...
- Megdőlt a legalacsonyabb vízállás...
- Elkezdődött a már teltházas Fishing...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Baranyában is programokat kínálnak a...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Hol csobbanhatunk Baranyában?...
- Urán tárolásáért ítéltek el egy...

